ММС

Објавено на: 06/1/21 5:49 PM

Брена каква што не сте ја виделе – Се појави до сега невидена фотографија од пејачката

За време на нејзината долга и успешна кариера, Лепа Брена ги полнеше стадионите и салите и стана една од најголемите sвезди во регионот.

На социјалните мрежи се појави нејзина невидена фотографија од од нејзината младост, а многумина велат дека таа е непрепознатлива.

Извор:Новости.рс

 

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.