ММС

Објавено на: 06/1/21 8:21 PM

Тело какво што би посакала секоја жена: Северина ужива на рајска плажа

Северина Којиќ (49) никогаш не остава никого рамнодушен со својот изглед, па затоа нејзините фотографии на социјалните мрежи привлекуваат големо внимание.

Хрватската пејачка сега сподели момент од уживањето во далечните Малдиви и собра безброј лајкови и коментари.

Севе позираше во црвен костим за капење на велосипед со свртен грб, гледајќи право во Индискиот Океан и со тоа покажа совршениот задник.

„Не знам ништо, тука сум со велосипед“, напиша таа во описот на фотографијата, а за само 40 минути доби повеќе од 1.300 коментари.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Извор: Стил.курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.