ММС

Објавено на: 06/1/21 8:29 AM

Промоција на поштенска марка „Северна Македонија на Европско првенство во фудбал 2020″

АД Пошта на Северна Македонија денеска ќе  ја промовира поштенската марка „Република Северна Македонија на Европско првенство во фудбал 2020″.

Промоцијата ќе се одржи во просториите на Дирекцијата на АД „Пошта на Северна Македонија” – Скопје.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.