ММС

Објавено на: 05/26/21 9:10 PM

Ариана Гранде објави интимна фотографија од венчавката

Пејачката Аријана Гранде (27) се омажи за Далтон Гомез (25), агент за недвижнини.

Таа беше верена неколку пати, но тие свршувачки не завршиле добро.

Ариана сподели фотографии на социјалните мрежи, на кои се гледа како младенците се прегрнуваат и се смешкаат, а за нејзината едноставна венчаница се зборува многу.

Гомез се одлучи за класичното, црно-бело издание, а фотографиите ги воодушевија обожавателите на пејачката, која веќе подолго време е најследената жена на Инстаграм.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)

Венчавката била организирана за релативно мал број луѓе, поради мерките заради пандемијата на коронавирусот.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1