ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/21/21 10:26 PM

Турскиот заводник во голем скандал: Ја изневерувал сопругата со холивудска актерка?

Бурак и неговата сопруга Фахрије ја освоија публиката со турски серии во кои често играа заљубен пар. Сега се шпекулира дека розите не цветаат во нивниот брак. Според турските медиуми, актерот не успеал да одолее на шармот на американската актерка со која моментално снима филм.

Најубавата двојка на Турција е во центарот на вниманието во последно време поради проблеми и семејни скандали. Се зборуваше дека прво Бурак Озџивит е во депресија поради „синдромот прегорување“, а само што се опоравувил, Фахрије претрпе силен удар кога нејзиниот татко почина по многу години борба против ракот. Бидејќи била многу приврзана за него, актерката многу ја погоди оваа загуба, пишува „Лепа и среќна“.

Немал сила да се грижи ниту за нивниот син Каран, се повлекол и не можел да се справи со тагата. Заедно успеаја да го надминат ова големо искушение, но се чини дека се појави уште еден предизвик за нивната врска. Според турските медиуми, двојката се наоѓа во најголемата криза досега бидејќи Бурак се зближи со 45-годишната актерка Тара Рид, која ја игра главната улога во филмот, за време на снимањето на трилерот „Masha’s Mushroom“.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tara Reid (@tarareid)

Според изворите од сетот, меѓу нив постои силна хемија, а девојката чиј идентитет не е откриен изјави дека ги видела како разменуваат нежности во гардеробата.

“Снимањето заврши, па отидов да си ги земам работите. Ги најдов како се бакнуваат во соблекувалната”, рече таа.

Фановите на славната двојка не веруваат во овие приказни.

“Не верувам во овие приказни. Па погледнете ја Тара и погледнете ја Фахрије. Се сомневам дека Бурак ја изневерува својата сопруга со неа”, напиша еден обожавател.

Тара Рид некогаш беше една од најголемите холивудски sвезди, а редовно беше во друштво на Парис Хилтон и Ким Кардашијан. Таа драстично се промени од времето кога глумеше во „Американска пита“. По одлуката да замине на липосукција, нејзиниот живот се смени целосно. Операцијата поминала лошо и никогаш не се опоравила целосно од неа.

Извор:Стил.курир.рс

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1