ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/18/21 5:18 PM

Бакнежот се случи, но снимката е монтирана, ние се знаеме 20 години, Весна Ѓогани откри што се крие зад неверството на Ѓоле

Весна Ѓогани била гостин во Пулс Србија на Курир телевизија, а најактуелна е во јавноста поради неверството на нејзиниот сопруг Ѓоле Ѓогани.

Пејачката отворено зборувала за својот брак:

-Бев шокирана, изненадена, ми беше непријатно. Поразговаравме и ставена е точка на таа тема. Мораме да се објаснуваме, ниеден демант тука не помага. Должна сум да дадам изјава дека тоа е обид за некоја монтажа и правена е драма, привлекување на внимание, рекла Весна и додала:

-Ние двајца имаме искрен однос 20 години, најискрено го прашав дали има нешто да ми каже. Му дадов простор, тој рече дека не знае за што се работи и дека не ме изневерил и прегрнувал и бакнувал друга жена. Бакнежот се случил, госпоѓата е наша соработничка, во тој момент му се заблагодарила и тоа бил бакнеж во образ. Луѓето коии монтираат, кога снимката ќе се забави изгледа онака како што изгледаше. Кога продолжија со тој бакнеж, гледав и му реков на Ѓоле дека сега и јас верувам. Добро го знам Ѓоле, овде не се работи за неверство, сигурна сум дека тоа го нема, енергетски се различни, таа ни помага нас работно. Се појавија грди коментари, дека е баба, што не навредува сите нас, рекла Весна.

Извор/Фото: Курир.рс

Преведено: М.П.Насковска


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1