ММС

Објавено на: 05/15/21 3:13 PM

(Видео) „Не сум му јас баба“ – Урнебесна караница во домот на Цеца Ражњатовиќ

Анастасија  Ражњатовиќ сними момент од куќата на Дедиње. Анастасија додека го покажуваше својот изглед во позадина зборувашеЦеца  со синот Вељко, разговорот им е урнебесен!

– Не сум му јас баба, зборувала Цеца, а потоа Вељко и одговорил:

– Ти си му баба!

– Има да ме вика Светлана, како ти, рекла пејачката, а Анастасија овој момент го сподели со слебениците на Инстаграм .

Видеото можете да го слушнете на овој ЛИНК

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.