ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/11/21 2:19 PM

Папараците ја извадија вистината – Како изгледа Карлеуша без фотошоп?

Јелена Карлеуша не престанува да провоцира со своите моди изданија, дали на вакцинација, дали на снимање за „Ѕвездите на Гранд“ фоторепортерите секогаш и се зад петици.

42-годишната српска пејачка на снимањето на емисијата Ѕвездите на Гранд“ пристигна со бел фустан без долна облека.

Креацијата едвај и ги држеше нејзините бујни гради, a фоторепортерите ги објавија вистинските фотографии од ѕвездата.

 

Извори фото: 24.сата.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1