ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/8/21 9:10 PM

(ВИДЕО) Со коњ на шопинг, си испазарува и си замина – Белграѓани останаа во чудо

На социјалните мрежи се појави видео на кое еден маж јава коњ по белградските улици.

Непознат маж на коњ отишол до продавница, набавил намирници, а потоа насмеан јавајќи си заминал.

Оваа несекојдневна снимка веднаш станала хит.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad)

Извор: Espreso.co.rs

Преведено:М.П.Насковска


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7