ММС

Објавено на: 05/8/21 3:10 PM

После скандалот: Весна и Ѓоле Ѓогани заедно на прошетка низ Белград

Пејачката Весна Ѓогани се повлече од јавноста откако екипата на „Папарацо Лов“ го фати Ѓоле како се бакнува со жена за која подоцна се дозна дека е неговата менаџерка.

На Инстаграм исплива фотографија на која една девојка за време на прошетката се фотографирала со нив низ центарот на Белград.

На фотографијата тие фамилијарно уживаат додека друштво им прави нивната ќерка Лаура.

Извор: Курир.рс/Фото: ПинкТВ

Преведено:М.П.Насковска


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.