ММС

Објавено на: 05/7/21 7:56 PM

Насмеана и расположена – Данијела Мартиновиќ за прв пат по разделбата со Грашо

Данијела Мартиновиќ на Инстаграм се огласи за прв пат откако беше објавео дека ја прекинала долгогодишната врска со Петар Грашо.

-Драги мои сограѓанки и драги мои сограѓани, среќен ви Свети Дује, рекла насмеана Данијела во краткото видео. Бројни обожаватели забележале дека Данијела е насмеана и во навистина добро расположение.

Парот последен пат беше виден заедно во март 2020 година во киното во Загреб на претставувањето на алмубот на Данијела „Неописливо“.

Извор: Вечерни.хр


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.