ММС

Објавено на: 05/7/21 6:40 PM

Се зборуваше дека почина и има двојничка – Аврил Лавињ конечно се врати во јавноста

Канадската пејачка Аврил Лавињ изгледа како да не остарела ниту еден ден откако е објавен нејзиниот сингл „Comlicated“, со кој доживеа светска слава во 2002 година.

Аврил на свои 17 години стана најмладата женска соло изведувачка која достигнала на првото место на најпродаван албум во Велика Британија.

Од тогаш поминале 17 години, а денес 35-годишната Аврил упте изгледа како во своите тинејџеркси години.

Таа е фотографирана во Лос Анџелес, каде што се нашла со своите пријатели, а се забележува дека се почесто се појавува во јавноста откако со години кружеше теоријата на завера дека пејачката е „мртва“.

Аврил во оваа прилика прошетала во црна комбинација, а со друштвото тргнала во познатиот ресторан „Nobu“ и не ја симнувала насмевката.

Некои обожаватели и денес тврдат дека Аврил не е меѓу живите, дека починала во екот на својата популарност и дека ја менува девојка Мелиса која многу личи на неа.

Извор: Wanted.mondo.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.