ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/7/21 5:03 PM

Тоа не е емотивно неверство – Весна Ѓогани му прости на Ѓоле

Откако Ѓоле Ѓогани е фатен како се бакнува со друга жена, а наводно настанал хаос поради тоа во станот на Весна и Ѓоле, од каде што се слушало викање и врева, а соседите наводно сакале да повикаат полиција.

Како што се зборува, Весна сепак одлучила да му прости на Ѓоле.

-Таа е таква, поинаку ги гледа работите. Не се потресла многу кога ја видела снимката на која Ѓоле се бакнува со друга жена, рекол изворот и додал:

-Весана го сака Ѓоле, а кога и да имаа проблеми до сега, успеваа да излезат како победници. За неа ова што го направи Ѓоле не е емотивно неверство. Би било катастрофа тој да покажува некакви емоции кон таа жена, но сигурна е дека тоа не е случај. Разговарале и решиле да продолжат таму каде што накратко застанаа.

Откриено е дека Ѓоле се бакнувал со жена која и тој и Весна ја познаваат преку 20 години.

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1