ММС

Објавено на: 05/7/21 12:18 PM

(ВИДЕО)Дали сум стар колку и татко ти? – Како се додворува Метју Пери на стари години

Метју Пери е последната позната личност за која се дозна дека ја користи апликацијата за запознавање „Рај“, откако една 20-годишна рекла дека го запознала актерот на апликацијата и поставил прашање : Дали сум стар колку твојот татко?

Пери (51), моментално е верен со Моли Хурвиц, во четвртокот објавена била снима како флертува со Тиктокерката Кејт Харлсон.

Харслон,ја споделила снимката со натпис: Кога поради шега зборувате со Метју Пери на апликација за запознавање, а тој вас ќе ви постави 20 прашања.

– Во видео снимката од 16 секунди, Пери ја насмеал додека паршувал: Дали секогаш толку си играш со косата?, Дали сум стар колку и твојот татко? и слични прашања.

Харслон која тогаш  имала 19 години, тогаш  прв пат Пери ја исконтактирал. Младата девојка со оваа снимка сакала да  покаже како стар маж од Холивуд „искористува“ млади жени на апликацијата за состанок.

– Многу луѓе зборуваа дека сум насилнк и злобна поради тоа што го објавувам, и поради тоа се чувствувам лошо, но истовремено чувствувам дека многу момци во Холивуд разговараат со сите тие млади девојки и треба да бидат свесни за тоа, рекла младата девојка.

Харслон тврди дека видео снимката е направена во мај минатата година, кога Пери на кратко се разделил од вереницата со која е во врска од 2018 година.

Харслон навела дека се допишувала со Пери бидејќи мислела дека допишувањето ќе биде духовито.

Харслон и Пери никогаш не се сретнале, иако Моли тоа го сакал

– Можеби еден ден ќе направиш ковид тест и ќе дојдеш, наводно ова и го рекол на младата девојка.

Izvror> b92

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.