ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/6/21 10:48 PM

(Видео) Како да не се случило ништо – Весна и Ѓоле Ѓогани објавија заедничко видео после скандалот

Ѓоле Ѓогани се најде во центарот на вниманието кога е објавен скандалот со снимката на која јасно се гледа дека во автомобил бакнува непозната жена.

Екипата на „Папарацо лов“ него го фатила во автомобил со постара жена за која се дозна дека е негова куќна пријателка. Спак, многумина коментираат дека таа го иницирала бакнежот.

По тој повод, Весна и Ѓоле Ѓогани сеуште не се огласиле, но пејачката сега ги шокира сите со своето Стори на Инстаграм.

Таа објавила видео на кое таа и Ѓоле се заедно во нивниот стан и чистат фрижидер, а се однесуваат како ништо да не се случило.

-Еве ти Ѓокси, чисти фрижидер, рекла Весна со расположен глас и продолжила да снима, како ништо да не се случува.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7