ММС

Објавено на: 05/6/21 8:35 PM

Куќа без фасада и голем имот со базен – каде живее синот на Цеца

Денес семејството Родиќ, од страната на сопругата на Вељко, Богдана го слави Ѓурѓовден, а славта ќе биде одржана во нивниот дом во Тител.

Пред неколку дена Цеца го покажа големиот двор со базенот, а сега е снимен и дворот и куќата каде што живее нејзиниот син Вељко.

Извор: Мондо.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1