ММС

Објавено на: 05/6/21 10:44 AM

Ставил во својот полов орган парче домино и по 18 месеци се случило чудо – Случајот топ тема во сите стручни списанија!

Поранешен осуденик (41) се плашел дека го скршил половиот орган во една прилика за време на се*кс откако едно утро се разбудил со силни болки и модрици. Но, вистината е сосема поинаква и многу чудна.

Тој, додека бил во затвор ставил парче домино во пе*исот бидејќи сметал дека на тој начин ќе има подобра ерекција и дека „подолго ќе трае“ за време на секс и мастурбација.

Кога лекарите во Њујорк го прегледале, откриле дека во неговиот пе*нис има парче домино од 1,5 сантиметри, во пределот помеѓу кожичката и мускулите.

Немало каде да оди, па признал што сторил додека ја издржувал затворската казна, се со цел да се му подобрела сексуалната стимулација.

Лекарите сфатиле дека неговите гениталии се сериозно заразени, дека на почетокот мислеле дека ќе мора да му го ампутираат.

Сепак, човекот одбил да не го вади страното тело и жестоко реагирал на убедувањата од лекарите дека предметот мора да му се вади.

Откако го забележале доминото, кое само тој знае како, го ставил на тоа место, лекарите му дадале силни антибактериски антибиотици, а по 18 месеци тој се појавил на преглед и им се пофалил на лекарите дека се опоравил и може да има се*кс без проблеми.

-Ваков случај не сме виделе. За малку ќе останеше без полов орган, но тој одби да го отстрани неговото домино поради подобра сексуална стимулација. Апелирам до сите да не го прават ова затоа што нестерилизираните предмети што се наоѓаат во пе*исот може да предизвикаат сериозни инфекции по неколку недели – рече лекарот кој го водел случајот.

 

Извор: Република.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.