ММС

Објавено на: 05/5/21 9:39 AM

Не е трагично да се разведете, туку ако остнете во несреќен брак – Тања Савиќ не се кае за разделбата со Душан

Пејачката Тања Савиќ и понатаму се бори за старателството над децата кои сопругот, Душан Јовановиќ минатата година ги одведе во Австралија, наводно без нејзино знаење.

Пејачката и тоа како е активна на социјалните мрежи, а сега споделил цитат во кој очигледно се пронашла.

– Не е разводот трагичен. Трагично е да се остане во несреќен брак и да се дава на децата погрешен пример за љубов порачала Тања.

 

Извор и фото: Информер.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.