Нозе за медал – Лепа Брена го покажа извајаното тело, а еден детаљ посебно го истакна
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/4/21 8:52 PM

Нозе за медал – Лепа Брена го покажа извајаното тело, а еден детаљ посебно го истакна

Лепа Брена моментално ужива на одмор во Дубаи, и како и секогаш ја користи приликата на социјалните мрежи да сподели впечатоци со обожавателите.

Пејачката од секогаш имала витка линија и нозе на кои многу жени и завидуваат, а покажала и дека со години не се менува.

Лепа Брена позирала на јахта во едноделен костим за капење во розова и бела боја. Околу половината носи марама, така што повеќе и доаѓа до израз.

Извор: Србијаданас.рс

Преведено: М.П.Насковска


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7