ММС

Објавено на: 05/4/21 4:23 PM

Фотографија која ретко се гледа: Бијонсе и Џеј Зи позираат со децата – Не е можно, кога пораснаа?

Сите кои ги пратат Бијонсе (39) и Џеј Зи (51) знаат колку ретко може да видат нивна семејна фотографија, па не е чудно што нивната најнова фотографија привлече толку внимание.

На Инстаграм профилот The Shade Room е објавена фотографија од познатото семејство.

На неа се Бијонсе и Џеј Зи со деветгодишната Блу Ајви, како и тригодишните близнаци Руми и Сир, а ја објавил долгогодишниот фризер на пејачката Нил Фаринах.

Обожавателите на славниот пар веднаш забележале дека нивната најстара ќерка многу брзо ја стигна Бијонсе.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @thehivehotline

Извор: Телеграф.рс/Фото:Profimedia

Преведено: М.П.Насковска


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.