ММС

Објавено на: 05/4/21 12:20 PM

Мелинда прва посакала да се разведе од Бил Гејтс – Објавено барањето за развод

Документите за развод на Бил и Мелинда Гејтс не ја откриваат само причината за развод туку откриваат дека немаат предрбрачен договор, но и дека Мелинда е таа која ги поднела документите за развод.

Тhe Sun дошле до правните документи кои откриваат дека Мелинда Гејтс била таа која поднела барње за развод.

Најстарата ќерка Џенифер (25) го искоментирала разводот на Инстаграм набрзо откако нејзините родители се појавиа во јавноста со веста.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.