Откри колку е богата - Зборовите на Сузана Манчиќ ќе ве шокираат
ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/4/21 9:53 AM

Откри колку е богата – Зборовите на Сузана Манчиќ ќе ве шокираат

Водителката Сузана Манчиќ гостуваше во емисијата „Магазин Ин“ кај својата колешка Сања Маринковиќ.

Сања во оваа прилика ја праша што и недостасува поради пандемијата, дали се тоа патувањата, дружењата, аплаузите, што најмногу сакала.

– Се од тоа. Просто, времето се промени, модата се промени, ситуацијата се промени, пандемијата дојде, но имаме убави спомни кои ни стојат како јаболка, зрели да ги скинеш и да ги загризиш и да речеш, е тоа е тоа. Ако имаш за што да се сетиш во животот, тогаш си богат, рекла Сузана и со тоа ги шокираше гледачите.

Извор и фото: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7