ММС

Објавено на: 05/3/21 4:50 PM

Почина баба Оливера која сите ги смееше – Таа стана хит за време на полцискиот час!

Бабата Оливера која јавноста ја запозна изминатава година за време на полицискиот час, починала на Велигден.

Оваа вест се појавила на социјалната мрежа Твитер, а многумина од корисниците се растажија поради оваа вест.

За потсетување, полиција ја затекна бабата Оливера надвор за време на забраната за излегување на постари лица.

Кога полицијата ја прашале зошто излегла таа изјавила дека била на час по англиски јазик.

Меѓутоа подоцна на социјалните мрежи се појави фотографија од баба Оливера, каде се гледа дека таа ужива во сончевиот ден со пијалок во рака.

 

Извор и фото: КУрир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.