ММС

Објавено на: 05/3/21 2:07 PM

Тања Савиќ доби порака од синовите за Велигден и ги расплака сите

Пејачката Тања Савиќ го прослави Велигден во родното Смедерево, но без синовите Максим и Џорџ кои и понатаму се во Австралија.

Тања година дена се бори за старатлството над децата, и постојано кажува колку и е тешко и доаѓа чекањето за средбата со нејзините деца.

Сепак Тања на социјалните мрежи се пофали со пораката која нејзините синови и ја испратија.

– Ти си најдобра мајка, стои во пораката


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.