ММС

Објавено на: 05/3/21 12:37 PM

Цеца купила луксузна вила на море – Подигнала кредит за куќата

Фолкерката Цеца Ражњатовиќ често оди во својата луксузна вила за да ги наполни батериите.

Пејачката поседува куќа покрај море која ја купила на кредит.

– Сакав нешто егзотично, убаво и да биде на самиот брег.Мојот пријател Фотос ми донесе фотографии од оваа вила и јас знаев дека тоа е тоа. Веднаш подигнав кредит. Да, куќата ја купив на кредит и секој месец отплаќам рата, изјавила Цеца во една прилика во емсиијата во „Амиџиќ Шоу“

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.