ММС

Објавено на: 05/1/21 3:19 PM

(ВИДЕО+ФОТО) Улична веселба – Прасенце се крчка на среде тротоар

Снимката на која се гледа група луѓе кои среде тротоар печат прасе направи вистински хаос на социјалните мрежи.

Снимката е направена пред една месара во Крагуевац, а на неа се гледа неколку вработени , но и граѓани кои се одлучиле на несекојдневен начин да го прослават денешниот ден.

– Умрев кога гледав! Мислам дека тоа се вработните во месарата. Бар беа до денес, напишала една корисничка која ја коментирала оваа несекојдневна снимка.

Извор: Курир.рс

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.