ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 05/1/21 2:07 PM

ФОТО: Засука ракави како вистинска домаќинка – Марјана ги покажа јајцата

Велигден е најважниот христијански празник и се прославува воскресението на Исус Христос.

Православните верници уште од Велики Четврток се подготвуваат за дочекот на најголемиот христијански празник.

Лото Марјана како и сите домаќини на првото сонце на Велики Четврток ги вапцаше првите јајца.

Убавата манекенка и водителка се пофали на социјалните мрежи со своите велигденски јајца.

ФОТО: Принтскрин / социјални мрежи

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1