ММС

Објавено на: 04/30/21 5:49 PM

(ВИДЕО) Што прават Цеца и Богдан кога никој не ги гледа

Анастасија Ражнатовиќ, ексклузивно за „Здраво!“, За прв пат по враќањето од Мексико каде уживаше со своите пријатели, зборуваше за плановите за во иднина, Цеца и нејзиното момче, Џорџe Куљиќ.

Српските медиуми ја пронајдоа Анастасија  на отворањето на еден салон во Белград, оваа прилика ја искористија да ја прашаат како ги минува деновите по враќањето од луксузниот одмор, но и детали од приватниот живот на нејзината мајка и љубовната врска со Богдан.

Анастасија Ражнатовиќ не криеше дека рози и цветаат на приватно поле и откри дека поминала многу време со Куљиќ пред почетокот на нивниот заеднички живот и дека секој слободен момент се обидува да го помине со нејзината мајка Цеца, иако се знае дека тие се многу блиски.

Погледнете повеќе за тоа во видеото.

 

Преземено од: https://www.alo.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.