ММС

Објавено на: 04/28/21 11:53 AM

(Видео) Ќе биде изрешетан ко куче, ако треба ќе умрам – На Јутјуб се појави снимка со најава за ликвидација на Заев

На Јутјуб каналот денес се појави снимка со наводен разговор меѓу Јане Ченто и Горан Ангелов Ќосето, во кое тие разговараат за ликвидација на Зоран Заев.

Тонот нa снимката е слаб, но во дел од него зборуваат: „Заев ќе биде изрешетан ко куче“, „ќе му вратам последно да е“, „јас сум спремен да лежам доживотно“ „ако треба ќе умрам“…

Слушнете го разговорот:


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.