ММС

Објавено на: 04/27/21 1:36 PM

Џенифер Лопез после раскинувањето на свршувачката ја скрати косата

Џенифер Лопез е фотографирана за прв пат во јавноста после заедничката изјава со сега веќе поранешниот вереник Алекс Родригез.

Пејачката и актерка е фотографирана на улица за време на викендот, а вниманието на папараците го привлекол нејзиниот изглед.

Спортско лежерно издание со култни чизми. Што се однесува со незината фризура, Џеј Ло малку ја скратила под рамена.

Извор: Стил.курир.рс/Фото: Profimedia

Преведено: М.П.Насковска


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.