ММС

Објавено на: 04/25/21 6:09 PM

Ајде да се онесвестиме- Мадона му честиташе 27 роденден на дечкото

Мадона (62) ужива во љубовта со танчерот и кореограф Ахламалик Вилијамс, која вчера наполни 27 години. Таа му честиташе на Инстаграм,а покрај фотографиите на кои тие се бакнуваат Мадона му испрати збунувачка порака.

– Среќен роденден љубов моја. Ти благодарам што ми ги отворивте очите. Како можам да објаснам како се чувствувам? Да се онесвестиме, напиша  Мадона.

Разликата од 37 години помеѓу Мадона и Вилијамс се чини дека не пречи никому и тие се разделуваат само во ретки моменти. Синот на Мадона, Роко има 20 години, додека нејзината ќерка Лурдес има 24 години, а Вилијамс е само неколку години постара од нив.

Ахламалик е последниот во низата помлади мажи на Мадона со кои се забавува откако се разведе од режисерот Гај Ричи во 2008 година, кој беше 10 години помлад од неа.

– Таа дури не сака да гледа мажи кои не се барем половина помлади од неа. Нејзините пријатели сметаат дека треба да се фокусира на постари момци, ако воопшто сака посериозна врска. Одлично е што таа сè уште успева да заведе такви деца, но ако ја погледнете историјата на нејзините љубовни врски, јасно ви е дека тоа нема да трае – изјави претходно анонимен извор.

Извор: telegraf.rs


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.