ММС

Објавено на: 04/24/21 11:22 AM

(ВИДЕО) Балканот му фаќа сеир на Борисов – Во шорц и влечки на состанок може само тој

Поранешниот премиер на Бугарија, Бојко Борисов освен што ја менува политичката позиција, очигледно го менува и неговиот аутфит. Бугарскиот политичар во шорц и папучи се прошета на состанок. Ваквиот потег на Борисов се најде на тапет и потсмев на социјалните мрежи.

На видеото се гледа како влегува Борисов во сала каде присутните го очекуваат неговото пристигнување. Тој влегува со штаки и нога во лонгета, но тоа не е толку изненадувачки колку тоа како е облечен.

Сериозноста на еден политичар во неколку минутно видео:

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.