ММС

Објавено на: 04/23/21 8:23 PM

(ВИДЕО) Урнебесна реакција на баба која гледа тукушто родено бебе

Баба која на фотографија гледа тукушто родено бебе и нејзината реакција го насмеа светот.

Изразот на нејзиното лице за фотографијата на бебето е непроценлива.

 

@stewartmcgonigle_‘Nice we wain’ actually howling #scottish #glasgow #fyp #viral #nana #laugh #houseoftiktok

♬ original sound – Stèwart McGònigle

Извор: Zena.blic.rs

Преведено: М.П.Насковска


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.