ММС

Објавено на: 04/23/21 12:23 PM

Кејт Мидлтон објави нова фотографија: Важен ден за кралското семејство, сликата ги разнежни сите!

Британскиот принц Вилијам и неговата сопруга Кејт објавија фотографија на своето најмладо дете кое денес полни три години.

Малиот Луис го фотографирала неговата мајка Кејт пред Ксентингтонската палата, семејниот дом во Лондон. Таа го насликала непосредно пред Луис да оди во градинка, објави Ројтерс.

Извор: Информер.рс

фото: Инстаграм

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.