ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 04/19/21 10:32 PM

Пукаат мускули, девојките одлепија – Саша Ковачевиќ во теретана

Пејачот Саша Ковачевиќ уште од почетокот на својата кариера е прогласен за миленик на женскиот дел од публиката, па неодамна ги израдува обожавателките со фотографија од теретана.

Пејачот последните месеци ги посвети на приватниот живот, па неговите фанови не можеа да го гледаат на социјалните мрежи, но како стигна пролетта, стигнаа и објавите од теретана.

Очигледно веќе не експериментира со бојата на косата, туку повеќе му се допаѓа природниот изглед, а и обожавателките сигурно немаат ништо против.

Саша Ковачевиќ ужива во долгогодишна врска со Зорана Тасовац.

Извор: Србијаданас.ком


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7
1x1