ММС

Објавено на: 04/17/21 6:32 PM

Силувана 28-годишна девојка

Маж силувал 28-годишна девојка во делчевско.

Според информациите на полицијата, на 16.04.2021 бил приведен К.Т. (52) од делчевско село откако истиот ден во 12,30 часот било пријавено дека на 14.04.2021 околу 13,00 часот извршил обљуба врз 28 годишна девојка.

По расчистување и документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.