ММС

Објавено на: 04/16/21 3:18 PM

Охриѓанец ја нападнал мајка си и ѝ одзел пари

СВР Охрид поднесе кривична пријава против Г.П.(44) од Охрид, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „разбојништво“.

На 27.03.2021, пријавениот физички ја нападнал неговата мајка М.С.(66) во нејзиниот дом во Охрид и ѝ одзел пари.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.