ММС

Објавено на: 04/16/21 2:22 PM

„Ќе се сретнеме повторно брате мој…“ -Вељко Ражњатовиќ со тажни зборови се прости од својот пријател

Вељко Ражнатовиќ, синот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, се огласи на својот Инстаграм профил, и соопшти тажна вест.

Вељко реши да сподели една тажна вест со своите следбеници на Иснтаграм, оваа работа многу го погоди.

Ја искористи можноста јавно да се збогува од својот верен пријател – кучето. Вељко сподели фотографија на својот Инстаграм профил, на која се наоѓа тој и неговото милениче и напиша многу емотивна порака.

Извор и фото: Информер.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.