ММС

Објавено на: 04/15/21 2:30 PM

Седа коса и без шминка – Моника Белучи веќе не е иста

Актерката Моника Белучи (56) е фотографирана на снимањето на новиот филм во потполно непрепознатливо издание.

Моника има седа коса и била во костум на вештерка, а ова е прв пат да отскокне од улогите во кои игра убава заводничка.

Филмот се снима во Рим, а сите велат дека е неверојатно што Моника и понатака изгледа убаво.

Таа ја игра улогата на добрата вештерка Долорес, која својот живот им го посветила на децата. Она шо е интересно е дека актерката сама се шминкала за потребите на снимањето.

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.