ММС

Објавено на: 04/15/21 9:35 AM

Ќерката на Цеца пред свадбени ѕвона

Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Џорџ Кулиќ наводно се преселиле во стан што го купиле заедно во Белград минатиот месец.

Ќерката на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија неодамна се преселила во станот што го купи со своето момче во Белград.

Младата пејачка дефинитивно ја напушти семејната вила и започна заедно да живее во Белград со Џорџ Кулиќ.

– Анастасија и Georgeорџ неодамна се преселија во стан што го купија во Доркол минатиот месец. Пред тоа, тие живееја две години во Нови Сад, каде што овој бизнисмен има куќа, а Таса често доаѓаше кај нејзината мајка во Белград. Поради нејзината пејачка кариера, тие одлучија да се сместат во главниот град. Тоа им одговара и затоа што Анастасија сака да биде блиска со Цеца, за која е многу приврзана – вели изворот. Тој додава дека младиот пар зафаќа дури 200 квадратни метри.

– Анастасија и Џорџ неодамна се преселија во стан што го купија во Доркол минатиот месец. Пред тоа, тие живееја две години во Нови Сад, каде што овој бизнисмен има куќа, а Таса често доаѓаше кај нејзината мајка во Белград. Поради нејзината музичка кариера, тие одлучија да се сместат во главниот град. Тоа им одговара и затоа што Анастасија сака да биде блиску до Цеца, за која е многу приврзана – вели изворот. Тој додава дека младиот пар зафаќа дури 200 квадратни метри.

– Купиле два стана од 100 квадратни метри, кои се наоѓаат еден над друг и направиле дуплекс. Тие имаат пет спални соби, неколку бањи и огромна дневна соба, како и стаклена тераса. Тие одамна го избраа мебелот, ја реновираа кујната и сега уживаат. Сите очекуваат дека свршувачката ќе падне наскоро, а потоа и свадбата.

 

Извор: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.