ММС

Објавено на: 04/14/21 10:22 AM

Неда Украден има 70 години – никој не може да поверува дека изгледа како девојка

Пејачката Неда Украден е активна на социјалните мрежи, а со една објава привлече големо внимание.

Таа објави фотографија без шминка, а многумина не можат да поверуваат дека пејачката изгледа како девојка.

Извор: Информер.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.