ММС

Објавено на: 04/13/21 9:36 PM

(Видео) Цеца смени фирзура, само заљубен жена се разубавува, велат фановите

Цеца Ражнатовиќ сподели снимки од возење со автомобилот на својот Инстаграм профил и ја покажа својата нова фризура. Таа ја надогради својата коса, па сега е долга и права.

Цеца беше видливо добро расположена, се насмевнуваше, но не се знае дали поради фризурата или поради нејзината љубов кон Богдан, која цвета, и кого го негуваше додека беше болен од корона.

Цеца често експериментира кога станува збор за фризури, од посветли до потемни нијанси, различни должини.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.