ММС

Објавено на: 04/13/21 9:08 AM

(ВИДЕО) Згодната презентерка пред Дневник ги покажа нозете, гледачите полудеа од глетката

Популарната руска водителка и актерка Валерија Кирсанова, која повремено води еден дневник на една телевизија, ги шокираше гледачите со видео на ТикТок.

За потребите на ТикТок, Валерија откри каде чува специјални уреди преку кои е во контакт со режисерот пред почетокот на емитувањето на програмата.

Она што никој не го очекуваше е дека Валерија ќе ги покаже црните чорапи под синот фустан, на кои им закачи мали апарати.

„Гореше“ ТикТок во Русија поради ова видео и од коментарите кои ги доби убавата Валерија Кирсанова.

„Може ли да ги држам апаратите под масата додека ги читаш вестите?“, „Леле, ова е она за што сонував“, „Валерија, ти си божица на убавината“, беа само дел од коментарите под видеото.

Извор: Еспресо.рс

 

@valeriya.kirsanova

Этого вы точно не увидите в эфире☺️ #телеведущая #рек #врекомендации

♬ original sound – SADE

 


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.