ММС

Објавено на: 04/12/21 7:00 PM

(Видео) Фала Богу жив и здав сум, а објавија дека сум убиен – Досега необјавена снимка од Аркан и Цеца

На социјалната мрежа Инстаграм „се појави“  досега невидено видео од Светлана Цеца Ражнатовиќ и Жељко Ражнатовиќ Аркан.  Видеото е снимено за време на интервју, при што Аркан зборуваше за неговото наводно „убиство“.

Во моментот кога се снимало интервјуто, Цеца имала кратка коса, додека Аркан го галел кученцето, додека двајцата изгледале многу среќни заедно.

„Фала му на Бога, жив и здрав сум, се сеќавате дека тие веќе објавија дека сум убиен“, рече Аркан на видеото каде што цело време го чуваше кучето и го галеше.


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.