ММС

Објавено на: 04/7/21 9:09 PM

Жените полудеа по новиот изглед на познатиот Бали Бег

Турскиот актер Бурак Озџивит кој на сите им е познат по улогата на Бали Бег во серијата „Сулејман Величествениот“, го промени својот имиџ и со новите фотографии ги полуде жените ширум светот.

Фотографиите кои последните денови ги објавува привлекоа внимание поради неговата нова фризура. Актерот ја скратил косата, што на жените очигледно многу им се допадна , бидејќи коментираат дека изгледа подобро од кога било.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Burak Özçivit (@burakozcivit)

За потсетување, Бали Бег е во брак со актерката Фахрије Евџен, а на 13 април 2019 година го добија првото дете, синот Каран. Парот се венча на 29 јуни 2017 година.

Извор: Нова.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.