ММС

Објавено на: 04/5/21 2:14 PM

(ВИДЕО) Малиот Жељко се бања во огромниот базен во вилата, а Цеца го чува

Веjко Ражнатовиќ покажа како неговиот наследник Жељко ужива во вилата Ражнатовиќ.

Малиот Жељко се бања во базенот, додека во позадината се слушаше гласот на гордата баба Цеца Ражнатовиќ.

– Дебели, дали ти е убаво? Убаво, убаво – рече пејачката, додека го држеше внукот, а Вељко го снимаше овој момент.

 

Извор: Пинк.рс

Видото погледнете го ТУКА


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.