ММС
Банер за Супер7

Објавено на: 04/4/21 6:29 PM

(ФОТО) Германско – српската двојка на фановите им честиташе Велигден

Убава Србинка и нејзиниот сопруг се огласија на социјалните мрежи.

Ана Ивановиќ и Себастијан Швајнштајгер објавија фотографија на Инстаграм да им го честитаат на фановите на католичкиот Велигден.

– Среќен Велигден на сите што го слават денес, напиша Ана на фотографијата со нејзиниот сопруг.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Ivanović (@anaivanovic)

Преземено од: https://www.novosti.rs/


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

Банер за Супер7