ММС

Објавено на: 04/3/21 7:04 PM

„Морав вака да излетам од дома“ – Весна Дедиќ без шминка, и со крпа на глава излезе на улица

Водителката и писателка, Весна Дедиќ, изненади многумина со својот последен пост на својот Инстаграм профил.

Таа се појави на улица со крпа на главата.

Весна брзала за на работа, а не криела ни дека зачудено ја гледале на пешачкиот премин.

– Сите чудо ме гледаат на пешачкиот премини утрово, а јас само доцнам на работа. Вака морав да излезам од дома. Доаѓам, што можам да направам!

 

Извор и фото: Курир.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.