ММС

Објавено на: 04/2/21 11:21 AM

Славниот фудбалер ги претепал родителите, па нападнал и полицаец

Поранешниот фудбалер на Интер Фреди Гуарин е уапсен во Богота бидејќи си ги претепал родителите, но тука не застанало насилничкото однесување.

Незапаметен скандал се случил во Колумбија кога актуелниот фудбалер на Миљонариос ги претепал двата родители и повикана е полиција. Целиот бил крвав, со спуштени пантолони додека полицијата го извлекувала од куќата, но тука не застанал.

Локалната полиција соопштила дека бил под дејство на , што го објаснува и понатамошното однесување. Го нападнал и докторот и медицинската сестра кои сакале да го згрижат поради раните со кои се здобил.

Нападнал и полицаец, а клубот Миљонариос потврдиле дека тој не тренирал неколку дена поради „приватни проблеми“.

Извор:Нова.рс


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.