ММС

Објавено на: 04/1/21 2:15 PM

(Видео) Разнежнети срца – 101 далматинец за рачиња низ Скопје

Ниту за сликата се потребни зборови, ниту за видеото. Едноставно вреди да се гледа и да се ужива како дечиња маскирани во кученца, инспирирани од цртаниот филм „10 далматинец“ маскирани прошетаа низ Скопје.

На минувачите им ги разнежнија срцата, барем за момент заборавија на проблемите…


Доколку преземете содржина од оваа страница, во целост сте се согласиле со Услови за преземање.

1x1